info@ikarus.com.tr
0216 970 08 86

Sinan GÜNDOĞAN

İkarus Havacılık

    Herşeyi kanıksadığımız günümüz tekdüze yaşamında, uçmak gibi andrenalin kaynağı bir etkinliğe katılma düşüncesinin kendi kararım olduğunu söyleyemem. Bu kararı benim adıma bir başkası verdi. İsteksizce, heyecan duymadan gittiğim P1-P2 eğitiminin başlangıcında da sakindim. İlk günkü yer çalışmalarında, grubumdaki yeni dostlarımın heyecanı bile soğukkanlılığımı ve düşük nabzımı etkilemeye yetmedi.

    Sonra kanadımı taktım ve Alim hocamın komutlarıyla koşmaya başladım. Adımlarım birbirini kovalarken bir anda ayaklarımın yerden kesilmesiyle kalbim deli gibi çarpmaya başladı. Tekrar hayata dönmüş zombi gibiydim. Heyecanım eğitim süresince devam ettiği gibi, eğitimdeki performansımı da etkiledi. Beni bu sapağa iten, eğiten, heyecanımı paylaşan dostlara teşekkürler, ARTIK YAŞIYORUM :)
    Bu maceranın devamını getirebilecek heyecanımı koruyabilmeyi umarak eğitimime devam ediyor, göklerde yalnız uçmanın hevesini içimde taşıyorum. Biriktirecek yeni anıların peşinde koşuyorum. Ben yaşamıma devam etmemi sağlayacak enerji kaynağımı buldum, darısı başınıza.