info@ikarus.com.tr
0216 970 08 86

Reklam Hizmetleri

Ikarus Event olarak firmalarin pazarlama, tanitim, satis ve halkla iliskiler departmanlari ile içiçe çalisabilmekte, stratejik olarak firmalarin hedef noktalarinda dikkat çekici projeler, çok özel gösteriler ve canli performans partileri gerçeklestirmekteyiz. Elimizdeki çok etkili havacılık araçlarımızla GERİLLA MARKETİNG TARZINDA çok özel projeler üretiyoruz.

IKARUS Event kurulduğu 1995 yılından bu yana ulusal ve uluslar arası markaların pazarlama, satis ve halkla ilişkiler departmanlari ile koordineli çalışmaktadır. Stratejik ve kreatif olarak firmalarin ürün/proje tanıtım planlarına dikkat çekici aktiviteler ekleyerek çalışmalarını desteklemektedir. Reklam sektöründe pek rastlanamayacak çok etkili havacılık araçları ile GERİLLA MARKETİNG alanında çok özel projeler üretmektedir.

IKARUS Event olarak çıkış noktamız şudur “ Her yer dolu peki ya Gökyüzü “ , Uçan her şey dikkat çeker. Gökyüzünde yükselen küçük bir balon bile hemen dikkatinizi çeker. IKARUS Event havacılık ile reklamı aynı noktada birleştirebilmiş çok dinamik bir ekiptir. Eğer yukarıda yani Gökyüzünde olmaya niyetlenirseniz işin ehli olmanız gerekmekte çünkü orada gerçekleştireceğiniz etkinliğinizin sınırları fizik ve doğa kuralları ile çizilmektedir.

Reklam hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için www.ikarusevent.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.