Gökyüzünde unutulmaz maceraya hazır mısın?
Gökyüzünde unutulmaz maceraya hazır mısın?

Tandem Uçuş

Neden Bizimle Uçmalısın?

     IKARUS Sportif Havacılık 1991’den bu yana sportif havacılık dünyasında yer alan ve 1995 yılından itibaren bu sporun keyfini profesyonel bir bilinçle tüm Türkiye geneline yaymayı hedef alan bir ekiptir. IKARUS Sportif Havacılık “Amerikan Yamaç Paraşütü Birliği”, “United States Hang Gliding Association” (USHGA) ‘a bağlı, Türkiye’nin en eski ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile en kalabalık pilot ailesine sahip yamaç paraşütü okuludur. 2008 Yılında kurulan Türkiye Hava Sporları Federasyonu bünyesinde Teknik ve Eğitim Kurullarında aktif görev alan Ikarus Ekibi Federasyon tarafından hazırlanan eğitim sistem ve standartlarının yer aldığı yönetmeliklerin oluşturulmasına doğrudan katkı sağlamış ve bu yönetmelikler paralelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bütün seneye yayılmış olan eğitim faaliyetlerimizi Türkiye’nin bir çok noktasında devam ettirmekteyiz.

Güvenlik

Uçuş öncesi ve süresince gerekli tüm güvenlik önlemlerini alırız.

Kalite

Uçuş ekipmanlarımız daima yenidir, Eskiyen kullanım ömrünü tamamlamış ekipmanlarla uçuşa çıkmayız.

Uzman eğitmenler

Tandem uçuşlarımızı deneyimli eğitmenlerimizle gerçekleştiririz.

Stresiz Deneyim

Eğitmeniniz sizin için her şeyi yönetir, böylece sadece uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.

Uçuş Bölgelerimiz

Aşağıdaki bağlantılardan uçuş yaptığımız lokasyonlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Konuklarımızdan Görüşler

Hasan Zukari
Hasan Zukari
2022-09-25
Very experienced pilot. Amazing experience. Very good price. Flight for 20 minutes. Thank you very much.
OKAN DEMİRCAN
OKAN DEMİRCAN
2022-08-22
Eşimin doğum günü hediyesi vasıtasıyla gerçekleştirdiğimiz etkinlikte tüm ekibin desteği, bilgisi, samimiyet ve sohbetleri çok güzeldi. Bu ekibin farkını ve tecrübesini farklı yamaç paraşütü yaptıran kişileri gözler önünde gördüğünüzde çok daha iyi anlıyorsunuz 🙂 Çok güzel bir manzara, bizim için keyifli bir uçuş oldu 🙂
Qian Guo
Qian Guo
2022-08-19
Wenn ihr Tandem paragliding in Istanbul machen möchtet, Ruf Alim an! Sehr zu empfehlen! 伊斯坦布尔也可以玩滑翔伞哦,不想被当成旅客坑钱的话,Ikarus我个人非常推荐!一整天的行程非常精彩,还有我们起飞的Ormanli的小众海岸线太美了,完全没有游客,连伊斯坦布尔当地人都不一定知道那里有30km的海滩!
Jingwen Sun
Jingwen Sun
2022-08-19
We are tourists in Istanbul for 8 days. The Tandem paragliding Trip with Alim, Caner, Sukru was the most unforgettable experience in this trip ever. They picked up uns personally from hotel drived uns to the beach next to the Ormanli Villiage, which is also unbelievable beautiful for ein metropole like Istanbul. At the beginning, we met very strong wind. The 30 years flight experience makes Alim very professional. He know under which condition we can fly with very soft lift-off and landing. Also they were all very friendly. We had have to wait for the suitable wetter condition. During the time we have gotten very nice conversation with each other und good trip tipps from them. And they offer very fair price for this friendship-like trip. I highly recommend it! Don’t hesitate, it’s the best.
Şenay Eryener
Şenay Eryener
2022-08-16
muhteşem bir hediye, muhteşem bir aksiyon ama en güzeli ekip ve kalitesi… isimleri yanlış yazarsam kusura bakmasınlar, Caner hoca, şükrü hoca ve kaptanımız Halim hoca… estetik, kalite, eğlence, nezaket, BİLGİ, alçakgönüllülük… daha ne ararsanız… uçmak güzel bişi ama böyle bi ekiple uçmak muhteşem… herşey için tüm ekibe teşekkürler… çok güzel ve unutulmaz bi gün geçti… herkese tavsiye ederim… çok ama çok teşekkürler… 🙂
Sinan GUNDOGAN
Sinan GUNDOGAN
2022-05-27
Güvenilir ve samimi bir ortamda, havacılık tutkunuzu tatmin etmek istiyorsanız, tavsiye ederim.
Okan Özdemir
Okan Özdemir
2022-02-28
Güvenlik odaklı bir yamaç paraşütü okulu. Özellikle Caner hoca oldukça guvenilir, güler yüzlü, yardım sever ve bilgi bir egitmendir.
Cem Celebi
Cem Celebi
2022-02-23
Profesyonel bir ekibiyle ayaklarınızı yerden kesiyorlar 👏🏻

İletişim

Teklif Al

İletişim bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede avantajlı tekliflerimizden yararlanın.